Voss Liftutleie Investerer i GreenMech Kvistkuttere

En meget fornøyd kunde i Voss liftutleie i investerer i 2 nye GreenMech Kvistkuttere. En tilhengermonter Arborist og en beltegående SafeTrak Kvistkutter
Arborist maskinene er meget populære blant utleiere da den er svært lett å transportere fra arbeidsplass til arbeidsplass, og er også ekstremt pålitelige maskiner som får jobben gjort. SafeTrak kvistkutterne har ekstremt gode terreng egenskaper, med mulighet for å justere beltene helt separat. Dette gjør at du kan jobbe i og klatre opp meget bratte skråninger, samt at du kan heve maskinen til en bakkeklarering på hele 550mm! Disse maskinene kommer seg frem nærmest hvor som helst, noe som gjør den perfekt for profesjonelle entreprenører, spesielt til vedlikeholds arbeid langs jernbaner og lignende hvor andremaskiner vil ha problemer med å ta seg frem.
Om du ønsker å leie en av Voss Liftutleie sine fantastiske GreenMech kvistkuttere, eller andre kvistkuttere av ypperste kvalitet som er levert av Gantic, så er det bare å følge linken her.