Salgsavdelingen

david_lindberg

David Magnusson Lindberg

Salg region Øst /Sør/Midt-Norge/Nord

preben_web

Preben Thorsen

Salg region Vest - Hordaland/Rogaland

Mobil: 934 05 972
preben@gantic.no
Avdeling: Ågotnes

rodney

Rodney Miedler

Salg region Vest - Hordaland/Sogn og Fjordane/Møre og Romsdal

Mobil: 954 91 948
rodney@gantic.no
Avdeling: Ågotnes

Emil

Emil Skomakerstuen

Salg region Øst/Midt-Norge/Nord

Mobil: 455 01 000
emil@gantic.no
Avdeling: Øst

tommy

Tommy Jørgensen

Salgs- og markedssjef

Mobil: 934 05 970
tommy@gantic.no
Avdeling: Ågotnes

Send oss en melding

    Gantic AS

    Bleivassvegen 34, 
    5347 Kystbasen Ågotnes
    Telefon: 55 31 55 31
    post@gantic.no

    Postadresse

    Gantic AS
    Postboks 98, 
    5346 ÅGOTNES

    Åpningstider

    Man – Fre: 08.00 – 16.00

    Våre kontaktpersoner

    Ved å klikke på en av linkene under vil du få kontakt informasjon for våre kontaktpersoner

    Serviceavdelinger

    Ågotnes - Hovedkontor

    Bleivassvegen 34,
    5347 Kystbasen Ågotnes

    55 31 55 31
    post@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Trondheim

    7500 Stjørdal

     55 31 55 31
    post@gantic.no

     

    Sandefjord

    Nordre Kullerød 21,
    3241 Sandefjord

    Torkel Nilsen
    40 47 16 30
    torkel@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Lillestrøm

    Fetveien 1194,
    1903 Gan

    Kjell Hylander
    934 47 016
    kjell@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Kristiansand

    4626 Kristiansand 

    Tor-Helge Sægrov
    455 00 626
    tor-helge@gantic.no