Salgsavdelingen

david_lindberg

David Magnusson Lindberg

Salg Maskiner - Øst

preben_web

Preben Thorsen

Salg Maskiner - Vest

Mobil: 934 05 972
preben@gantic.no
Avdeling: Ågotnes

rodney

Rodney Miedler

Salg & Backoffice - Region Nord / Øst / Vest

Mobil: 954 91 948
rodney@gantic.no
Avdeling: Ågotnes

Dagfinn

Dagfinn Olsen

Salg Handling

Mobil: 934 05 973
dagfinn@gantic.no
Avdeling: Øst

Emil

Emil Skomakerstuen

Salg Maskiner - Øst

Mobil: 455 01 000
emil@gantic.no
Avdeling: Øst

johan

Johan Haugen

Salg Maskiner - Nord

Mobil: 932 00 553
johan@gantic.no
Avdeling: Nord

tommy

Tommy Jørgensen

Salgs- og markedssjef

Mobil: 934 05 970
tommy@gantic.no
Avdeling: Ågotnes

æåapodgni

Julie Solli

Markedsføringsmedarbeider

Mobil: 401 00 921
julie@gantic.no
Avdeling: Ågotnes

Send oss en melding

    Gantic AS

    Bleivassvegen 34, 
    5347 Kystbasen Ågotnes
    Telefon: 55 31 55 31
    post@gantic.no

    Postadresse

    Gantic AS
    Postboks 98, 
    5346 ÅGOTNES

    Åpningstider

    Man – Fre: 08.00 – 16.00

    Våre kontaktpersoner

    Ved å klikke på en av linkene under vil du få kontakt informasjon for våre kontaktpersoner

    Serviceavdelinger

    Ågotnes - Hovedkontor

    Bleivassvegen 34,
    5347 Kystbasen Ågotnes

    55 31 55 31
    post@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Trondheim

    7500 Stjørdal

     55 31 55 31
    post@gantic.no

     

    Sandefjord

    Nordre Kullerød 21,
    3241 Sandefjord

    Morten Pettersen
    46 50 06 17
    morten.pettersen@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Lillestrøm

    Fetveien 1194,
    1903 Gan

    Kjell Hylander
    934 47 016
    kjell@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Kristiansand

    4626 Kristiansand 

    Tor-Helge Sægrov
    455 00 626
    tor-helge@gantic.no