Salgsavdelingen

tore

Tore Legreid

Salg Maskiner - Vest, Midt og Nord

93 20 05 53

tore@gantic.no

Avdeling: Ågotnes

david_lindberg

David Magnusson Lindberg

Salg Maskiner - Øst

preben_web

Preben Thorsen

Salg Maskiner - Vest

934 05 972

preben@gantic.no

Avdeling: Ågotnes

tommy

Tommy Jørgensen

Salgs- og markedssjef

 934 05 970

tommy@gantic.no

Avdeling: Ågotnes

Send oss en melding

    Gantic AS

    Bleivassvegen 34, 
    5347 Kystbasen Ågotnes
    55 31 55 31
     post@gantic.no

    Postadresse

    Gantic AS
    Postboks 98, 
    5346 ÅGOTNES

    Åpningstider

    Man – Fre: 08.00 – 16.00

    Våre kontaktpersoner

    Ved å klikke på en av linkene under vil du få kontakt informasjon for våre kontaktpersoner

    Serviceavdelinger

    Ågotnes - Hovedkontor

    Bleivassvegen 34,
    5347 Kystbasen Ågotnes

    Gantic

    55 31 55 31

    post@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Trondheim

    7500 Stjørdal

     Gantic

    55 31 55 31

     post@gantic.no

     

    Sandefjord

    Nordre Kullerød 21,
    3241 Sandefjord

    Torkel Nilsen

     48 29 00 29

     torkel@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Sandefjord

    Nordre Kullerød 21,
    3241 Sandefjord

    Jarle Rønningen

     40 47 16 30

    jarle@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Lillestrøm

    Fetveien 1194,
    1903 Gan

     Kjell Hylander

     934 47 016

     kjell@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Lillestrøm

    Fetveien 1194,
    1903 Gan

     Donatas Guzauskas

     456 14 075

     donatas@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Lillestrøm

    Fetveien 1194,
    1903 Gan

    Trond Yngve Gundersen

     919 01 455

     trond@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Kristiansand

    4626 Kristiansand 

    Tor-Helge Sægrov

    455 00 626

    tor-helge@gantic.no