Gantic as

Kontakt oss

Telefon: 55 31 55 31
E-post: post@gantic.no
Åpningstider: Man – Fre: 08.00 – 16.00

Send oss en melding

    Bergen (Hovedkontor)

    Besøksadresse: Bleivassvegen 34, 5347 Ågotnes
    Postadresse: Postboks 98, 5346 Ågotnes
    Åpningstider: Man – Fre: 08.00 – 16.00

    Oslo

    Fetveien 1194,
    1903 Gan

    Ta kontakt med Kjell

    Sandefjord

    Nordre Kullerød 21,
    3241 Sandefjord

    Ta kontakt med Torkel

    Kristiansand

    4628, Kristiansand
     

    Ta kontakt med Tor-Helge

    Trondheim

    7500 Stjørdal

    Kontakt hovedkontor

    Salgsavdelingen

    David Magnusson Lindberg
    Salg region Øst /Sør/Midt-Norge

     

    Mobil: 981 31 111
    E-post: david.lindberg@gantic.no
    Linkedin: Lenke
    Avd. Drammen

    Rodney Miedler
    Salg region Nord / Vest

     

    Mobil: 954 91 948
    E-post: rodney@gantic.no
    Linkedin: Lenke
    Avd. Bergen

    Susanne Jørgensen
    Salg og markedsføring

     

    Mobil: 469 19 142
    E-post: susanne@gantic.no
    Linkedin: Lenke
    Avd. Bergen

    Jørgen Rong Davik
    Salg region Nord / Vest

     

    Mobil: 934 05 972
    E-post: jorgen@gantic.no
    Linkedin: Lenke
    Avd. Bergen

    Servicemekanikere

    David Rodriguez
    Servicemekaniker

    Mobil: 404 66 320
    E-post: david@gantic.no
    Avd. Bergen

    Olegas Klimusinas
    Servicemekaniker

    Mobil: 400 17 841
    E-post: oleg@gantic.no
    Avd. Bergen

    Bartek Tomecki
    Servicemekaniker

    Mobil: 924 71 172
    E-post: bartek@gantic.no
    Avd. Bergen

    Simon Hjartøy
    Servicemekaniker

    Mobil: 55 31 55 31
    Avd. Bergen

    Martin Engebakken
    Servicemekaniker

    Mobil: 919 21 492
    E-post: martin@gantic.no
    Avd. Oslo

    Kjell Hylander
    Servicemekaniker

    Mobil: 934 47 016
    E-post: kjell@gantic.no
    Avd. Oslo

    Trond Yngve Gundersen
    Servicemekaniker

    Mobil: 919 01 455
    E-post: trond@gantic.no
    Avd. Oslo

    Bendik Gundersen
    Servicemekaniker

    Mobil: 934 05 973
    E-post: bendik@gantic.no
    Avd. Oslo

    Torkel Nilsen
    Servicemekaniker

    Mobil: 404 71 630
    E-post: torkel@gantic.no
    Avd. Sandefjord

    Morten Pettersen
    Servicemekaniker

    Mobil: 465 00 617
    E-post: morten@gantic.no
    Avd. Sandefjord

    Espen Larsen
    Servicemekaniker

    Mobil: 401 00 921
    E-post: espen@gantic.no
    Avd. Drammen / Sandefjord

    Tor-Helge Sægrov
    Servicemekaniker

    Mobil: 455 00 626
    E-post: tor-helge@gantic.no
    Avd. Kristiansand

    Adrian Sægrov
    Servicemekaniker

    Mobil: 456 14 075
    E-post: adrian@gantic.no
    Avd. Kristiansand

    Deler, support og fallsikring

    Rune Svendsen
    Support- og deler

    Mobil: 90 11 06 07
    E-post: rune@gantic.no
    Avd. Bergen

    Sander Jansen
    Operatør Delelager

    Mobil: 55 31 55 31
    E-post: sander@gantic.no
    Avd. Bergen

    Morten Landsvik Karlsen
    Operatør Delelager

    Mobil: 40 61 64 99
    E-post: morten@gantic.no
    Avd. Bergen

    Christian Rømsing
    Ettermarked & Fallsikring

    Mobil: 48 29 00 29
    E-post: christian@gantic.no
    Linkedin: Lenke
    Avd. Bergen

    Kurs og administrasjon

    Monica Jensen
    Salgssekretær

    Mobil: 92 20 75 71
    E-post: monica@gantic.no
    Linkedin: Lenke
    Avd. Bergen

    Bente Fjæreide Skjelvan
    Regnskap

    Mobil: 93 20 05 53
    E-post: bente@gantic.no
    Avd. Bergen

    Ronita Mandelid
    Regnskap

    Telefon: 55 31 55 31
    E-post: ronita@gantic.no
    Avd. Bergen

    Ingmar
    Faglig ansvarlig / Instruktør

    Mobil: 934 05 974
    E-post: ingmar@gantic.no
    Avd. Bergen

    Oddmund
    Instruktør

    Mobil: 55 31 55 31
    E-post: oddmund@gantic.no
    Avd. Bergen

    Mariola Stono
    Renholdsoperatør

    Telefon: 55 31 55 31
    E-post: post@gantic.no
    Avd. Bergen

    Britt Helen Jørgensen
    Økonomiansvarlig

    Mobil: 93 40 59 71
    E-post: britt@gantic.no
    Avd. Bergen

    Erlend Oen Hatten
    Daglig leder

    Mobil: 93 69 93 55
    E-post: erlend@gantic.no
    Linkedin: Lenke
    Avd. Bergen

    Tommy Jørgensen
    Styreleder/Faglig leder

     

    Mobil: 934 05 970
    E-post: tommy@gantic.no
    Linkedin: Lenke
    Avd. Bergen