Salgsavdelingen

tore

Tore Legreid

Salg Maskiner - Vest, Midt og Nord

Mobil: 93 20 05 53

tore@gantic.no

Avdeling: Ågotnes

david_lindberg

David Magnusson Lindberg

Salg Maskiner - Øst

Mobil: 98 13 11 11

david.lindberg@gantic.no

Avdeling: Øst

preben_web

Preben Thorsen

Salg Maskiner - Vest

Mobil: 934 05 972

preben@gantic.no

Avdeling: Ågotnes

tommy

Tommy Jørgensen

Salgs- og markedssjef

Mobil: 934 05 970

tommy@gantic.no

Avdeling: Ågotnes

PMD_P8A2206

Pål Martin Dammen

Salg Maskiner - Øst

Mobil: 934 05 973

paal@gantic.no

Avdeling: Øst

æåapodgni

Julie Solli

Markedsføringsmedarbeider

Mobil: 401 00 921

julie@gantic.no

Avdeling: Ågotnes

Send oss en melding

    Gantic AS

    Bleivassvegen 34, 
    5347 Kystbasen Ågotnes
    Telefon: 55 31 55 31
    post@gantic.no

    Postadresse

    Gantic AS
    Postboks 98, 
    5346 ÅGOTNES

    Åpningstider

    Man – Fre: 08.00 – 16.00

    Våre kontaktpersoner

    Ved å klikke på en av linkene under vil du få kontakt informasjon for våre kontaktpersoner

    Serviceavdelinger

    Ågotnes - Hovedkontor

    Bleivassvegen 34,
    5347 Kystbasen Ågotnes

    55 31 55 31

    post@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Trondheim

    7500 Stjørdal

     55 31 55 31

    post@gantic.no

     

    Sandefjord

    Nordre Kullerød 21,
    3241 Sandefjord

    Morten Pettersen

    45 50 06 17

    morten.pettersen@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Sandefjord

    Nordre Kullerød 21,
    3241 Sandefjord

    Michael Kilane

    40 47 16 30

    michael@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Lillestrøm

    Fetveien 1194,
    1903 Gan

    Kjell Hylander

    934 47 016

    kjell@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Lillestrøm

    Fetveien 1194,
    1903 Gan

    Donatas Guzauskas

    456 14 075

    donatas@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Lillestrøm

    Fetveien 1194,
    1903 Gan

    Trond Yngve Gundersen

    919 01 455

    trond@gantic.no

    Veibeskrivelse

    Kristiansand

    4626 Kristiansand 

    Tor-Helge Sægrov

    455 00 626

    tor-helge@gantic.no