Service Avdelingen

Bartek Tomecki

Service Mekaniker

Mobil: 924 71 172

bartek@gantic.no

Avdeling: Vest, Ågotnes

David Rodriguez

Service Mekaniker

Mobil: 404 66 320

david@gantic.no

Avdeling: Vest, Ågotnes

Olegas Klimusinas

Service Mekaniker

Mobil: 400 17 841

oleg@gantic.no

Avdeling: Vest, Ågotnes

harry-ny

Harry Harbakk

Service Mekaniker

Mobil: 919 21 929

harry@gantic.no

Avdeling: Vest, Ågotnes

Kjell Hylander

Service Mekaniker

Mobil: 934 47 016

kjell@gantic.no

Avdeling: Øst, Lillestrøm

Tor-Helge Sægrov

Service Mekaniker

Mobil: 455 00 626

tor-helge@gantic.no

Avdeling: Sør, Kristiansand

Morten Pettersen

Service Mekaniker

Mobil: 465 00 617

morten.pettersen@gantic.no

Avdeling: Sør, Sandefjord

Gantic leverer deler til de fleste lift modeller. Gjennom vårt utmerkede sporingssystem kan vi finne det meste (både nytt og brukt).