Serviceavdelingen

Bartek Tomecki

Servicemekaniker - Vest

Mobil: 924 71 172
bartek@gantic.no

David Rodriguez

Servicemekaniker - Vest

Mobil: 404 66 320
david@gantic.no

Olegas Klimusinas

Servicemekaniker - Vest

Mobil: 400 17 841
oleg@gantic.no

Harry Harbakk

Servicemekaniker - Vest

Mobil: 919 21 929
harry@gantic.no

Kjell Hylander

Servicemekaniker - Øst

Mobil: 934 47 016
kjell@gantic.no

Martin Engebakken

Servicemekaniker - Øst

Mobil: 919 21 492
martin@gantic.no

Valdas Pocius

Servicemekaniker - Øst

Mobil: 456 14 075
valdas@gantic.no

Tor-Helge Sægrov

Servicemekaniker - Sør

Mobil: 455 00 626
tor-helge@gantic.no

Morten Pettersen

Servicemekaniker - Sør

Mobil: 465 00 617
morten.pettersen@gantic.no

Ole Arvid Berglund

Servicemekaniker - Sør

Mobil: 404 71 630
ole@gantic.no

Gantic leverer deler til de aller fleste liftmodeller. 
Gjennom vårt utmerkede sporingssystem kan vi finne det meste av deler, både nytt og brukt.