Service Avdelingen

Bartek Tomecki

Service Mekaniker

924 71 172

bartek@gantic.no

Avdeling: Ågotnes

David Rodriguez

Service Mekaniker

404 66 320

david@gantic.no

Avdeling: Vest, Ågotnes

Kjell Hylander

Service Mekaniker

934 47 016

 kjell@gantic.no

Avdeling: Øst, Lillestrøm

Donatas Guzauskas

Service Mekaniker

456 14 075

 donatas@gantic.no

Avdeling: Øst, Lillestrøm

Torkel Nilsen

Service Mekaniker

48 29 00 29

 torkel@gantic.no

Avdeling: Sør, Sandefjord

Midlertidig bilde

Karstein Haugen

Service Mekaniker

40 47 16 30

 karstein@gantic.no

Avdeling: Sør, Sandefjord

Tor-Helge Sægrov

Service Mekaniker

455 00 626

 tor-helge@gantic.no

Avdeling: Kristiansand

Gantic leverer deler til de fleste lift modeller. Gjennom vårt utmerkede sporingssystem kan vi finne det meste (både nytt og brukt).